• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
  • Nasıl bıraktıysak öyle döndük.. Yeniliklerle, etkinliklerle dopdolu Forumexe başlıyor...! :)
    Öyleyse git konuş onlara; "Forumexe emaneti olan bu Şehr-i Oyun'u geri alacakmış de" de onlara, hadi.
  • Tüm üyelerimizin katılımını bekliyor ve eski , yeni tüm dostlarımızı ekibimize davet ediyoruz.. Rep kalktı ama emeğe saygı hep olacak :)

minecraft forumu gaziantep günlük daire betebet minecraft türk xenforo irc forum 1xbet giriş

Fivem Server Tanıtımı İçin Kurallar [ KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUNUZ ]

Topal Sirin

neredee kalmıştıkkk
Moderatör
Müdavim Üye
epin  işlemleri için onlineepin.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Değerli Forumexe Üyeleri :

Belirtiğim gereksinimlerin sırasının hiç bir önemi yoktur.

Açacağınız server tanıtım konuları için gereksinimler sizlere şu şekilde anlatayım.

İlk olarak sunucu hakkında teknik bilgi verin.

Ne zaman açıldığı veya açılacağı, sanal sunucunuzun özelliklerini, sunucunuzun kapasitesinden ve yönetim ekibinizden bahsedebilirsiniz.

Ardından sunucunuzdan bahsedin.

Ekonominizin durumundan, kazançların oranından, mesleklerden, modlu araçlardan ve eklentilerden bahsedebilirsiniz.

Görsel eklemekten çekinmeyin.
Görsel eklemek zorunludur.
En az 1 adet görsel eklemeyi unutmayınız
Görsel eklenmeyen konular kilitlenir.
Son olarak iletişim bilgileri.

Discord, ts3 adresi, steam vb sosyal hesaplarınızı iletişim için ekleyebilirsiniz.
Sunucu ip adresini de paylaşmayı unutmayın.

*Konu açmadan önce bu gereksinimlere dikkat edeceğiniz gibi daha önceden açtığınız bir tanıtım konusu varsa başka açmanıza gerek yoktur. Aynı konu üzerinden devam edebilirsiniz.

Forumexe

Topal Sirin
:love:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hector

Warriors Of The World United
Emektar Üyelik
paylaşım için teşekkürler.