• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
  • Nasıl bıraktıysak öyle döndük.. Yeniliklerle, etkinliklerle dopdolu Forumexe başlıyor...! :)
    Öyleyse git konuş onlara; "Forumexe emaneti olan bu Şehr-i Oyun'u geri alacakmış de" de onlara, hadi.
  • Tüm üyelerimizin katılımını bekliyor ve eski , yeni tüm dostlarımızı ekibimize davet ediyoruz.. Rep kalktı ama emeğe saygı hep olacak :)

minecraft forumu gaziantep günlük daire betebet minecraft türk xenforo irc forum 1xbet giriş

Counter Strike Fare Ağır

WincentRaven

Forum Üyesi
epin  işlemleri için onlineepin.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
İlk önce dostum ALLAH'ın selamıyla başlıyorum, Selamun Aleykum bir zamanlar öncede cs oynuyordum lakin farem öncesi kadar ağır değildi şimdi pc ye format attım ne olduysa formattan sonra oldu fare ağırlaştı zar zör dönmelere başladı.

Not: Sensitivity alakalı bir şey değildir. Önceki sensitivity ayarlarıda şimdiki gibi aynıdır sadece ona rahmen fare ağır olması sorundur, yardımcı olursanız sevinirim

#Dreamenemy

WE LIVE IN KINGDOM OF BULLSHIT
Emektar Üyelik
dogru bölüme taşınmıştır

#Kahverengi

Forum Üyesi
Merhabalar , fareniz ağırlaştığına göre , formattan sonra fare ayarlanız gitmiş demektir. Şu adımları izleyerek birdaha deneyiniz .

Başlat > Denetim masası > Donanımlar > Fare

Oradan ayarlarınızı yapabilirsiniz ..

WincentRaven

Forum Üyesi
Ordanda bir skntı yok sadece Counter Strike girince oluyor